Βοήθεια για νέα και σταθερά μέλη

.Για να μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα.... πρέπει πρώτα να κάνετε 1 Post!
.Όταν βάζετε νέες αγγελίες προσθέστε στην περιγραφή του topic την λέξη[ΠΩΛΗΣΗ] ή [ΖΗΤΗΣΗ]
.Το forum μπορείτε πια να το βλέπετε και από το κινητό σας μέσα από την εφαρμογή TAPATALK.
.Γίνονται επισκευές και Recap σε ΟΛΑ τα Commodore,Atari,Spectrum και Amstrad κατόπιν συνεννόησης.

The Spectrum Show επεισόδιο 65

ΟΛΑ ΕΔΩ!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dony
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 14 Μάιος 2016, 14:37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ (Καισαριανή)
Has thanked: 25 times
Been thanked: 176 times
Επικοινωνία:
Status: Χωρίς σύνδεση

The Spectrum Show επεισόδιο 65

#1

Δημοσίευση από dony » Πέμ 05 Οκτ 2017, 12:24

Μπήκαμε για τα καλά στον Οκτώβριο πλέον, η αφόρητη ζέστη άρχισε κάπως να υποχωρεί, η καθημερινότητα στην μεγαλούπολη είναι μίζερη ως συνήθως - για την πλειοψηφία, τουλάχιστον -, όσοι περνούσαν την ώρα τους στο amigaplanet πλέον μεταφέρθηκαν στο AmigaComet και η ζωή συνεχίζεται χωρίς εκπλήξεις. Κι όμως, σαν κάτι να λείπει...

Ναι, αυτό είναι: το The Spectrum Show! Η αγαπημένη σειρά videos του Paul Jenkinson που εσχάτως είχε μπει στον 7ο κύκλο της (μόνο θαυμασμός για την συνέπεια του δημιουργού της) δεν είχε δώσει σημεία ζωής τον τελευταίο καιρό. Ή, τουλάχιστον, έτσι νόμιζα εγώ, καθώς εσχάτως διαπίστωσα ότι μου "διέφυγαν" κάποια επεισόδια με αποτέλεσμα να μην ενημερωθείτε και εσείς με τη σειρά σας.

Αυτή τη φορά όμως το email από το youtube έφτασε στην ώρα του και μου έφερε τα χαρμόσυνα νέα: ο Paul είναι εδώ, το ίδιο και το The Spectrum Show με το 65ο του επεισόδιο!

Για να το δείτε, πατήστε ΕΔΩ.


We sold our soul for Rock n' Roll
Retro-νέα, παρουσιάσεις και δοκιμές: > dony.gr <

Απάντηση