Βοήθεια για νέα και σταθερά μέλη

.Για να μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα.... πρέπει πρώτα να κάνετε 1 Post!
.Όταν βάζετε νέες αγγελίες προσθέστε στην περιγραφή του topic την λέξη[ΠΩΛΗΣΗ] ή [ΖΗΤΗΣΗ]
.Το forum μπορείτε πια να το βλέπετε και από το κινητό σας μέσα από την εφαρμογή TAPATALK.
.Γίνονται επισκευές και Recap σε ΟΛΑ τα Commodore,Atari,Spectrum και Amstrad κατόπιν συνεννόησης.

Και μετά το Amicamp, τι;

ΟΛΑ ΕΔΩ!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dony
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 14 Μάιος 2016, 14:37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ (Καισαριανή)
Has thanked: 25 times
Been thanked: 176 times
Επικοινωνία:
Status: Χωρίς σύνδεση

Και μετά το Amicamp, τι;

#1

Δημοσίευση από dony » Δευ 29 Ιαν 2018, 11:31

Τι πάει να πει "και μετά το Amicamp, τι;"; "Ξεκούραση", είναι η απάντηση. Και μιας και κάτι τέτοιο μάλλον δεν είναι εφικτό συνολικά, ας ξεκουραστούμε λίγο από τα hobbies μας, τουλάχιστον...

Μην το πάρετε στραβά, στο Amicamp περάσαμε υπέροχα (θα μιλήσω παρακάτω γι' αυτό) αλλά όταν πρέπει να ασχοληθείς με δεκάδες πράγματα καθημερινά όπως συμβαίνει σε εμένα την τρέχουσα περίοδο - και θα συνεχίσει να συμβαίνει τουλάχιστον για 2-3 μήνες ακόμα - τότε μέχρι και τα πράγματα που κάνεις για ευχαρίστηση μπορεί να αρχίσουν να σου γίνονται βάρος, αφού σου κόβουν ώρες... ύπνου!

Αυτό δεν σημαίνει ότι την κάνω σιγά-σιγά με δικαιολογία την ξεκούραση ή κάτι αντίστοιχο, τέλος πάντων: απλά, ότι κατά βάθος είμαι λιγάκι ευχαριστημένος που δεν βλέπω προγραμματισμένες εκδηλώσεις και events στο άμεσο μέλλον. Είναι κάποιες στιγμές σημαντικό να βυθίζεσαι στον καναπέ σου χωρίς να σκέφτεσαι - έστω και για λίγο - τα "πρέπει" των επόμενων ημερών...

Και επειδή όλοι είμαστε ενήλικες και βρισκόμαστε σε ηλικίες που οι υποχρεώσεις και τα πρέπει που ανέφερα πριν είναι σαφώς περισσότερες από τις στιγμές διασκέδασης, ξενοιασιάς και χαλάρωσης, θα ήθελα, ορμώμενος από αυτό ακριβώς, να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου όλους όσους συνέβαλλαν ώστε να λάβει χώρα το 6ο Amicamp και να περάσουμε τόσο καλά όσο περάσαμε.

Για τη συνέχεια, φωτογραφίες κλπ διαβάστε ΕΔΩ.

Εικόνα


We sold our soul for Rock n' Roll
Retro-νέα, παρουσιάσεις και δοκιμές: > dony.gr <

Άβαταρ μέλους
kostakis
Πάμε Για Αλλα
Πάμε Για Αλλα
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τετ 15 Φεβ 2017, 16:07
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Χωρίς σύνδεση

Re: Και μετά το Amicamp, τι;

#2

Δημοσίευση από kostakis » Δευ 29 Ιαν 2018, 14:40

Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τον Dony και όλα τα παιδιά από την Αθήνα για την άψογη φιλοξενία.
Περάσαμε υπέροχα το ΣΚ και ειλικρινά δεν βλέπω την ώρα για το επόμενο AmiCamp.

Special thanks στους Dinohatzi kai Antnik

Απάντηση