Βοήθεια για νέα και σταθερά μέλη

.Για να μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα.... πρέπει πρώτα να κάνετε 1 Post!
.Όταν βάζετε νέες αγγελίες προσθέστε στην περιγραφή του topic την λέξη[ΠΩΛΗΣΗ] ή [ΖΗΤΗΣΗ]
.Το forum μπορείτε πια να το βλέπετε και από το κινητό σας μέσα από την εφαρμογή TAPATALK.
.Γίνονται επισκευές και Recap σε ΟΛΑ τα Commodore,Atari,Spectrum και Amstrad κατόπιν συνεννόησης.

Retro Planet #21 in da house!

ΟΛΑ ΕΔΩ!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dony
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1241
Εγγραφή: Σάβ 14 Μάιος 2016, 14:37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ (Καισαριανή)
Has thanked: 24 times
Been thanked: 175 times
Επικοινωνία:
Status: Χωρίς σύνδεση

Retro Planet #21 in da house!

#1

Δημοσίευση από dony » Δευ 17 Σεπ 2018, 17:06

Λοιπόν, αυτή τη φορά το φταίξιμο είναι δικό μου, όλο δικό μου. Και αυτό γιατί κοντεύει να περάσει σχεδόν μία εβδομάδα από τότε που έφτασαν στα χέρια μας τα φρεσκοτυπωμένα αντίτυπα του νέου, 21ου, τεύχους του Retro Planet κι εγώ δεν είχα δημοσιεύσει τίποτα και δεν είχα ενημερώσει παρά ελάχιστους. Βέβαια, δικαιολογίες υπάρχουν και είναι και επαρκέστατες αυτή τη φορά: πέραν της εργασίας, των οικογενειακών και των κοινωνικών υποχρεώσεων κάθε λογής, είχαμε και τον γάμο του Dinohatzi (θα αναφερθώ στο κοσμικό γεγονός της χρονιάς σε άλλη ανάρτηση στο άμεσο μέλλον). Ε, με αυτά και τα άλλα, η ανακοίνωση άργησε λιγάκι αλλά πλέον είναι εδώ και την διαβάζετε. Πάμε λοιπόν!

Σεπτέμβριος του 2018 και μόλις κυκλοφόρησε το 21ο τεύχος του περιοδικού Retro Planet, ενός εντύπου που ασχολείται με το retro computing και το retro gaming (και όχι μόνο).

Το νέο τεύχος είναι και ολίγον τι επετειακό, καθώς με την κυκλοφορία του συμπληρώνονται και 5 ολόκληρα χρόνια κατά τη διάρκεια των οποίων το Retro Planet έρχεται με συνέπεια στα χέρια των αναγνωστών του κάθε τρίμηνο!

Το 21ο τεύχος του Retro Planet υποδέχεται το φθινόπωρο με παιχνιδιάρικη διάθεση - διαβάστε παρακάτω τα θέματα που το απαρτίζουν και θα καταλάβετε!

Για τη συνέχεια με πολλές-πολλές φωτογραφίες από το νέο τεύχος διαβάστε ΕΔΩ.

Εικόνα


We sold our soul for Rock n' Roll
Retro-νέα, παρουσιάσεις και δοκιμές: > dony.gr <

Απάντηση