Βοήθεια για νέα και σταθερά μέλη

.Για να μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα.... πρέπει πρώτα να κάνετε 1 Post!
.Όταν βάζετε νέες αγγελίες προσθέστε στην περιγραφή του topic την λέξη[ΠΩΛΗΣΗ] ή [ΖΗΤΗΣΗ]
.Το forum μπορείτε πια να το βλέπετε και από το κινητό σας μέσα από την εφαρμογή TAPATALK.
.Γίνονται επισκευές και Recap σε ΟΛΑ τα Commodore,Atari,Spectrum και Amstrad κατόπιν συνεννόησης.

AmigaLive: ένα καταπληκτικό project για... τεμπέληδες!

ΟΛΑ ΕΔΩ!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dony
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1240
Εγγραφή: Σάβ 14 Μάιος 2016, 14:37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ (Καισαριανή)
Has thanked: 24 times
Been thanked: 174 times
Επικοινωνία:
Status: Χωρίς σύνδεση

AmigaLive: ένα καταπληκτικό project για... τεμπέληδες!

#1

Δημοσίευση από dony » Πέμ 10 Νοέμ 2022, 21:16

Χαράς ευαγγέλια. Για μένα. Κάποιο θαύμα θα έγινε και κατάφερα μετά από 5 ολόκληρους μήνες να ανεβάσω νέα ανάρτηση σε αυτό το blog. Δεν ξέρω, όσο και να νιώθεις ότι δεν συμβαίνει κάτι σημαντικό στο χώρο μιας πλατφόρμας - της Amiga, εν προκειμένω - δε μπορεί μέσα σε... 150 μέρες να μην έχεις βρει τίποτα να γράψεις, έτσι δεν είναι; Οπότε μάλλον εγώ φταίω και ο 40ετής έρωτάς μου για τα 8μπιτα που δε με αφήνει να πάρω όσο ζεστά απαιτούν οι περιστάσεις οποιοδήποτε άλλο μηχάνημα. Ακόμα κι αν αυτό είναι η Amiga. Αλλά να, τα κατάφερα, ιδού, νέα ανάρτηση!

Αφορμή για να γράψω μου έδωσε το γεγονός ότι ξαναθυμήθηκα ξαφνικά το AmigaLive και επειδή θεωρώ ότι πολύς κόσμος εκεί έξω μπορεί να μην το γνωρίζει ή να μην το έχει δοκιμάσει σκέφτηκα να αφιερώσω λίγη ώρα και να πω μερικές καλές κουβέντες για ένα project το οποίο προσωπικά θεωρώ καταπληκτικό.

Για τη συνέχεια, διαβάστε ΕΔΩ.

Εικόνα


We sold our soul for Rock n' Roll
Retro-νέα, παρουσιάσεις και δοκιμές: > dony.gr <

Απάντηση