Βοήθεια για νέα και σταθερά μέλη

.Για να μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα.... πρέπει πρώτα να κάνετε 1 Post!
.Όταν βάζετε νέες αγγελίες προσθέστε στην περιγραφή του topic την λέξη[ΠΩΛΗΣΗ] ή [ΖΗΤΗΣΗ]
.Το forum μπορείτε πια να το βλέπετε και από το κινητό σας μέσα από την εφαρμογή TAPATALK.
.Γίνονται επισκευές και Recap σε ΟΛΑ τα Commodore,Atari,Spectrum και Amstrad κατόπιν συνεννόησης.

Atari STE - Pac-Man on E's

Atari Section
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sinistargr
Δεν με πιάνει κανείς
Δεν με πιάνει κανείς
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Πέμ 12 Μάιος 2016, 19:59
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - Νικαια
Status: Χωρίς σύνδεση

Atari STE - Pac-Man on E's

#1

Δημοσίευση από sinistargr » Τρί 04 Οκτ 2016, 14:26

Όπως όλη θα καταλάβετε από τον τίτλο, ότι επρόκειτο για ένα pac-man το οποιο το έπαιξα στον δικό μου STE, και μονο καλά λόγια έχω να πω για το συγκεκριμένο, ειναι γρήγορο, υπέροχος ήχος, πολλά χρώματα, και κύριος πολύ διασκεδαστικό, όση είσαστε τυχερή και έχετε εναν STE στην κατοχι σας, κάντε ένα κόπο να ασχοληθείτε λίγο μαζί του.




Άβαταρ μέλους
dony
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1240
Εγγραφή: Σάβ 14 Μάιος 2016, 14:37
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ (Καισαριανή)
Has thanked: 24 times
Been thanked: 174 times
Επικοινωνία:
Status: Χωρίς σύνδεση

Re: Atari STE - Pac-Man on E's

#2

Δημοσίευση από dony » Τετ 05 Οκτ 2016, 15:03

Μακάρι να 'χαμε STE και κανένα Ultrasatan ρε Χρήστο αλλά δεν τη βλέπω τη δουλειά. Ας βολευτώ με τους 520STFM και 1040STF και τις δισκετούλες: λατέρνα, φτώχεια και φιλότιμο! :buttshake:
We sold our soul for Rock n' Roll
Retro-νέα, παρουσιάσεις και δοκιμές: > dony.gr <

Άβαταρ μέλους
sinistargr
Δεν με πιάνει κανείς
Δεν με πιάνει κανείς
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Πέμ 12 Μάιος 2016, 19:59
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - Νικαια
Status: Χωρίς σύνδεση

Re: Atari STE - Pac-Man on E's

#3

Δημοσίευση από sinistargr » Τετ 05 Οκτ 2016, 20:43

E δεν είναι και ακατόρθωτο να βρεθεί ένας Ste υπομονή θέλει, εκτος αυτού γιατί Ultrasatan και όχι το δικό μου σύστημα :P λιγότερα λεφτά και από ταχύτητα ίδια με Ultrasatan, μην πω και πιο γρήγορος :P

Απάντηση